Ana içeriğe atla

23 Nisan LÖSEV Oyuncak Etkinliği

lösev

Bulut Gölgesi blogunun zarif yazarı sevgili Tülin ablam rica etmişti bu etkinliği duyurmamı. Bloglarımızın kapatılması yüzünden yazamamıştım, çünkü ben de bu süreçte bloguma 1 hafta süreyle ulaşamadım ne yazıkki :( com. adresime taşınmam sayesinde artık rahatça yazabiliyorum. Etkinliğin amacı; LÖSEV çocuklarının 23 Nisan'ı oyuncaklarla kutlaması. Katılımınız halinde sizin de keyif alacağınız bir etkinlik. Bir çocuğu mutlu edeceğinizi bilmeniz de ayrı bir manevi haz sebebi. Ayrıntılar için hepinizi sevgili Tülin ablamın buradaki yazısına yönlendiriyorum :) Gelin hep birlikte çocuklarımızı sevindirelim.

Yorumlar

mine dedi ki…
ne kadar tatlı bir etkinlik
tülin dedi ki…
Teşekkür ederim canım.Bi'tanesin sen.
Stil Direktoru dedi ki…
Gerekli yerlere mail atılacak hatta twitterdan da paylaşılacak dostum!
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Güzel bir etkinlik.Tamda blogların kapanmasına denk geldi.İnşallah katılımcısı bol olsun.
Paylaşım için teşekkürler.
Sevgiler:)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
yazıyı okuyamadım malum sebepten ama bende duyurumu yapacağım. konuyla ilgileneceğim..
özlemnitta dedi ki…
Çok güzel bir etkinlikmiş.Düzenleyenleri tebrik ederim.Tabi ki seni de canım;)
tülin dedi ki…
Teşekkür ederim :)
Adsız dedi ki…
That is a subject shut to my heart cheers, wherever are your make contact with specifics however?
Adsız dedi ki…
I couldn’t resist commenting

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?