Ana içeriğe atla

Hayalgücü Etkinliği 3 Başlıyor...

Hayal Gücü Etkinliği'nde 3. bölüme geldik. Çok ara vermişiz, 18 Ekim'de yapmışız en son etkinliğimizi. Aslında şu an çeşitli bloglarda birçok etkinlik yapılıyor. Ama bizimki geleneksel olduğu için katılacağınızı umuyoruz.Bilmeyenler için etkinliğimizi kısaca anlatayım;

Tarafımızca belirlenmiş 5 malzeme ile bir ürün tasarlayacaksınız, katılımcılar arasından bir eşleştirme yapacağız ve birbirimize tasarladığımız ürünleri göndereceğiz. Tabi bu süre zarfında her şey gizli kalacak. Eşiniz projesini teslim alana kadar hiç bir şekilde yaptığımızdan bahsetmeyeceğiz ve blogumuzda yayımlamayacağız.


Gelelim etkinlik detaylarına ;

Katılım Tarihi: 22-28 Şubat 2011
Etkinlik Bitiş Tarihi: 07 Mart 2011 (Bu tarihte projeler eşlere gönderilecek)

Daha önceki etkinliklerimizde katılımcılar belli olduktan sonra malzeme seçiyorduk. Bu sefer malzemeleri şimdiden veriyoruz.

Projede yer alacak olan olmazsa olmaz 5 şanslı malzememiz:

1. Folyo
                                        
2. Düğme

3. Boncuk

4. Cd

5. Mandal

Hamiş: Bu 5 malzemenin yapılacak olan projede kullanılması zorunludur. Projenize göre istediğiniz başka bir malzemeyi (keçe, kumaş vb...) ekleyebilirsiniz, fakat eksilteme yapamazsınız. 

Ben bu malzemelerle hem beyin fırtınası yapar hem de güzellikler üretirim diyorsanız durmayın.
Katılmak isteyen herkesin mail adresleri ile beraber bana ya da yetenek.sizin'e yorum yazmaları yeterlidir. Unutmayın son katılım tarihi 28 Şubat.

Daha önceki etkinlikler ve detaylar için buraya...

yetenek.sizin & Ojeliparmaklar  işbirliği ile...

Yorumlar

MKBL dedi ki…
Katılmayı o kadar çok isterdim ki ama ne çare hiç mi hiç vaktim yok.
Canımmm seni özleddim ben.
mine dedi ki…
a evet hatırladım bu etkinliği yapılanları izlemek çok keyifliydi...
Unknown dedi ki…
bende katilsam iyi olurdu fakat bi dahakine insallah zaten becerebilcegimide zannetmiyorum nede olsa 14 yasindayim :|
Stil Direktoru dedi ki…
Minnoşlarım vaktim olursa seve seve es geçtin sanmayın emi?
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Canım çok güzel bir etkinlik sizinkisi.Bu etkinliğe katılamayacağım ama mutlaka ilerki zamanlarda birine katılmak istiyorum.Sizinki artık gelenek haline geldi.
Kolay gelsin size.
Sevgiler:)
Unknown dedi ki…
ben varım :)
Yeşim dedi ki…
www.mkblkonsept.com, tatlım keşke vaktin olsaydı da katılabilseydin :/ Canın sağolsun :) ben de özledim seni, kocaman öptüm kuzumu.

mine'ciğim, hatırlamış olmana sevindim. Demek ki akılda kalacak projeler çıkarmışız :)

Ruveyde'ciğim, yaş sınırımız yok tatlım :) Eminim becerirsin öyle söyleme. Bir dahakine katılımını bekliyoruz o halde ;)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, balım biliyorum yoğunsun, dert etme daha müsait olduğun bir tarihtekine katılırsın balım ;) en kocamanından öptüm seniii :******

♥ŞANSLI♥, Çok teşekkürler tatlım, inşallah bir sonrakinde seni de görmek isteriz aramızda :)

& Kitap Cadısı &, yazdık listeye tatlım :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?