Ana içeriğe atla

Hayalgücü Etkinliği 3 Başlıyor...

Hayal Gücü Etkinliği'nde 3. bölüme geldik. Çok ara vermişiz, 18 Ekim'de yapmışız en son etkinliğimizi. Aslında şu an çeşitli bloglarda birçok etkinlik yapılıyor. Ama bizimki geleneksel olduğu için katılacağınızı umuyoruz.Bilmeyenler için etkinliğimizi kısaca anlatayım;

Tarafımızca belirlenmiş 5 malzeme ile bir ürün tasarlayacaksınız, katılımcılar arasından bir eşleştirme yapacağız ve birbirimize tasarladığımız ürünleri göndereceğiz. Tabi bu süre zarfında her şey gizli kalacak. Eşiniz projesini teslim alana kadar hiç bir şekilde yaptığımızdan bahsetmeyeceğiz ve blogumuzda yayımlamayacağız.


Gelelim etkinlik detaylarına ;

Katılım Tarihi: 22-28 Şubat 2011
Etkinlik Bitiş Tarihi: 07 Mart 2011 (Bu tarihte projeler eşlere gönderilecek)

Daha önceki etkinliklerimizde katılımcılar belli olduktan sonra malzeme seçiyorduk. Bu sefer malzemeleri şimdiden veriyoruz.

Projede yer alacak olan olmazsa olmaz 5 şanslı malzememiz:

1. Folyo
                                        
2. Düğme

3. Boncuk

4. Cd

5. Mandal

Hamiş: Bu 5 malzemenin yapılacak olan projede kullanılması zorunludur. Projenize göre istediğiniz başka bir malzemeyi (keçe, kumaş vb...) ekleyebilirsiniz, fakat eksilteme yapamazsınız. 

Ben bu malzemelerle hem beyin fırtınası yapar hem de güzellikler üretirim diyorsanız durmayın.
Katılmak isteyen herkesin mail adresleri ile beraber bana ya da yetenek.sizin'e yorum yazmaları yeterlidir. Unutmayın son katılım tarihi 28 Şubat.

Daha önceki etkinlikler ve detaylar için buraya...

yetenek.sizin & Ojeliparmaklar  işbirliği ile...

Yorumlar

MKBL dedi ki…
Katılmayı o kadar çok isterdim ki ama ne çare hiç mi hiç vaktim yok.
Canımmm seni özleddim ben.
mine dedi ki…
a evet hatırladım bu etkinliği yapılanları izlemek çok keyifliydi...
Unknown dedi ki…
bende katilsam iyi olurdu fakat bi dahakine insallah zaten becerebilcegimide zannetmiyorum nede olsa 14 yasindayim :|
Stil Direktoru dedi ki…
Minnoşlarım vaktim olursa seve seve es geçtin sanmayın emi?
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Canım çok güzel bir etkinlik sizinkisi.Bu etkinliğe katılamayacağım ama mutlaka ilerki zamanlarda birine katılmak istiyorum.Sizinki artık gelenek haline geldi.
Kolay gelsin size.
Sevgiler:)
Unknown dedi ki…
ben varım :)
Yeşim dedi ki…
www.mkblkonsept.com, tatlım keşke vaktin olsaydı da katılabilseydin :/ Canın sağolsun :) ben de özledim seni, kocaman öptüm kuzumu.

mine'ciğim, hatırlamış olmana sevindim. Demek ki akılda kalacak projeler çıkarmışız :)

Ruveyde'ciğim, yaş sınırımız yok tatlım :) Eminim becerirsin öyle söyleme. Bir dahakine katılımını bekliyoruz o halde ;)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, balım biliyorum yoğunsun, dert etme daha müsait olduğun bir tarihtekine katılırsın balım ;) en kocamanından öptüm seniii :******

♥ŞANSLI♥, Çok teşekkürler tatlım, inşallah bir sonrakinde seni de görmek isteriz aramızda :)

& Kitap Cadısı &, yazdık listeye tatlım :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?