31 Aralık 2010 Cuma

2010'a Veda 2011' e Merhaba

Üzerimde bütün bir yılın yorgunluğu var bugün. Yine de 2011'e umutla bakıyorum. Kendi adıma; yarım bıraktığım bütün işlerimi tamamlayacağım, okumak istediğim bütün kitapları okuyacağım, daha çok dinlenip daha az yorulacağım, sevdiklerimle daha çok birlikte olacağım, aşkım için; istediği fırsatları bulacağı, ülkem ve Dünyamız için, barış ve huzur dolu bir yıl olmasını istiyorum. Elbette sizler için de güzel dileklerim var :) Önce sağlık, mutluluk ve huzur getirsin 2011. Yüreğinizden sevgi, yüzlerinizden gülümseme eksik olmasın :) 

6 yorum:

boncuk mutfakta dedi ki...

Yeşimciğim yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor bütün güzelliklerin seninle olmasını dilerim.
Miya'nın küçücük burnundan benim için öp.
Sevgiler.

YETENEK-SİZİN dedi ki...

parmaklarım koptuydu ama neyse sanada yazıyımda küsme:) Yeni yılın kutlu olsun, nice senlere Edi'ninde dediği gibi musmutlu gir:)

demet dedi ki...

Canımm Yeşimcim, sen hep mutlu hep güleryüzlü hep umutlu ol inşallah
yeni yıl tüm güzellikleri getirsin inşallah.Sen çokkk seviyorum

Stil Direktoru dedi ki...

Sana masaja gelsem alsam o yorgunluğunu, gıdıklasam, puflata puflata öpsem geçer belkim bebeğim :) Bu arada cepten yazıyorum umarım mesajım gelir. Bu yılın en güzel hedayesi sensin bana canım dostum, seni çok öperim eniştemi de. Nice yıllara çok uzun yıllara balım. Edi'n :)

reyhane dedi ki...

Haydi bakalım..Ama sen halen oturuyorsun..

Yeşim dedi ki...

boncuk mutfakta, canım Gonca'cığım güzel dileklerin için teşekkür ederim :) ben de senin için 2011 'in harika bir yıl olmasını diliyorum. Tabii öperim hem de sev seve :)

YETENEK-SİZİN, ah küçük kuzum benim küsmeyeyim diye o güzel parmaklarıyla bana da yorum yazmış :) Canım benim 2011 hayallerini gerçekleştirebileceğin fırsatlar getirsin sana :)

demet, ablaaammm sen de hep mutlu ol istiyorum, sadece kahkahalarını duyacağım bir yıl olsun 2011 :) ben de seni çok seviyorummmmm

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, Edi'mmm sen de benim aldığım en güzel hediyesin iyi ki varsın. Sesini duymak bile yorgunluğumu alır o yüzden duymadığım zamanlarda yorgunluk yakamı bırakmaz :) 2011 bizim yılımız olsun sağlık olsun, mutluluk olsun, aşk olsun hayatımızda :)

reyhane'm, haklısın canom ya hala oturuyo oturan boğa olsun benim adım artık :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...