Ana içeriğe atla

Kalpleri Bağlar Kartpostallar

Sevgili arkadaşımız Yeni Gelin yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yeni bir etkinlik başlattı. Etkinliğin adı: Kalpleri Bağlar Kartpostallar. Soğuk, ruhsuz, elektronik bayram tebriklerinden sıkıldıysanız katılmanızı öneririm. Zira kendi ellerimizle hazırlayıp mesajını el yazımızla yazacağımız harika bayram kartları yapacağız :) Katılmak isterseniz ivedilikle Yeni Gelin'in ilgili yazısına tıklayınız. Bayram öncesi yeni bir heyecan daha sardı beni :) Kartım kime gidecek ve ben kimden kart alacağım bilmiyorum. Tamamen sürpriz olacak hepimize :) Gelin bu heyecanı birlikte paylaşalım...

Yorumlar

ebru altin dedi ki…
çok güzel bir düşünce... Zira biz bunu son 4 senedir aksatmadan uygulamaya çalışıyoruz. Yılbaşıları da dahil... Postahane çalışanları bile şaşkınlıkla bakıyorlar artık, kart atacağız deyince :)) Bende katılabilirimm doğrusu böylesi güzel bir etkinliğe :)) Sevgiler ve keyifli pazarlar...
Adsız dedi ki…
Çooook teşekkür ederim desteğinize, umarım sonuçtan da mutlu olursunuz...sevgilerr..
Syhn dedi ki…
bende katılmak istiyorum!!
bakarsın sana gönderirim kartımı :Pp

dogum günü msjın için ise tşk ediyorum cnm ;)
Yeşim dedi ki…
brai, canım ne iyi düşünmüşsünüz siz de :) Katılabilirsen harika olur belki de birbirimize göndeririz ;)

YENİ GELİN, canım ben teşekkür ederim bu güzel düşüncen ve etkinlik için :)

Syhn'ım, katılıyor olmana sevindim canım :) neden olmasın bekleyip göreceğiz ;) Teşekkürlük bişey yapmadım kuzum seviyorum seniii :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?