Ana içeriğe atla

Ankara'lı Blog Yazarlarına Davet

Sevgili Anne Kaz Ankara'lı blog yazarlarını bir araya getirmek, aktiviteler düzenlemek amacıyla bir iletişim ağı oluşturmak istiyor. Tek yapacağınız Anne Kaz'ın sayfasına gidip adınızı ve blog adresinizi yazmak. Şimdilik 33 kişiyiz. Bütün Ankara'lı bloggerları bekliyoruz :) 

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Ah bir iyi olsam sırf senin için gelicem biliyorsun canom
MKBL dedi ki…
ooo Ankaralı Blogger durmuyor heççç. Ne güzellll yaff..Harikasınız.
Aha buraya da not ettim en kısa zamanda Ankara seyahati planlayacağım sırf senin için..yeter yafff.Merak ediyorum.
Öptümm bebeemm.
Syhn dedi ki…
buluşuyosunuz he.. oh oh.. renkli kareler göreceiz desene ;)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Edi gelirse bende gelirim:P kıskanırım yoksa:))
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, balım sen iyi ol elbet buluşuruz :)

www.mkblkonsept.com, canım benimmmm İstanbul bloggerlarına yetişemiyoruz :) Gel kuzum gelemezsen ben zaten geleceğim oraya buluşuruz :)

Syhn'ım, daha değil ama yakındır buluşmamız :)

Yetenek-Sizin'im, gel tatlım gel sen de gel oyy hepinize tek tek sarılsam :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini