Ana içeriğe atla

Topuklu Kırmızı Ayakkabı

Böyle güzel bir ayakkabıdan müzik dinlemek istemez misiniz? Stereo hoparlörler kırmızı göz alıcı bir ayakkabı şeklinde tasarlanmış. PC'nize USB Portu üzerinden bağlanıyor. Sadece PC de kullanmak için de değil iPod, iPhone, cep telefonları ve hatta oyun konsollarına bile bağlayabiliyorsunuz.
Kaynak

Yorumlar

orece dedi ki…
çok orjinel yeşim bu yaaa bayıldım.
Atolyekedi dedi ki…
Canım nereden buluyorsun böyle güzel şeyleri. Çok şıkmış hiç aklıma gelmez :)
Atolyekedi dedi ki…
Canım seni mimledim kabul edersen memnun olurum.
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, hoşgeldiniz canım.Umarım güzel bir tatil geçirmişsinizdir.

Geldiğinizi farkettim ancak Keyfim yoktu ve çok üzgündüm. Yazı yazmak istemedim.Etkilenmemek elde değil hepimiz evlat sahibiz yaşadığımız olaylar çok acı.

Sevgiyle kalın...
Bellek Kutusu dedi ki…
Ben isterim, ben isterim :D
MKBL dedi ki…
wuuuwww çok güzel.Bu tasarımcılar son yıllarda gerçekten aştılar.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
tam bayanlara göre ohh ne güzel
Stil Direktoru dedi ki…
Giymedikten sonra o yar benim olmuş neyleyim :) Bu arada usta var kuzum evde seslenir diye sana 10 dk sonra ara dedim gider sanırım 19 15 dkya mucx
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, öldüm bebişim yorumuna hehhe :) ararım bebişim dert etme ;)

Yetenek-Sizin, evet bebişim bir de giyilebilir olsaymış o zaman tam süper olurmuş ;)

www.mkblkonsept.com, gerçekten de aştılar tatlım bakalım daha neler görüces :) Bu arada yine girilmiyo bebişim bloguna :(

Bellek Kutusu, :) ben de istiyorum Kutu'cuğum.

Evimin İncileri Belgin'ciğim çok teşekkür ederim canım. Haklısın bu ara hiçbirimizin tadı yok. Allah bu memeleketin insanlarına en kısa zaman refah ve huzur versin. Sevgiler arkadaşım...

AtölyeKedi'm, canım mimi en kısa zamanda yayınlayacağım, tatil dönüşü hala rehavet var üzerimde ;) Ayakkabılar da gerçekten çok şık giyelebilir olsa daha iyi olurdu :)

Tiryaki, :) kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun.

Ece'm, ben de bayıldımmm :)
beyazsepetim dedi ki…
çok süper bende istiyorum.ama bazen eşimde benim pc yi kullanıyor acaba o istermi bilmem :)
Yeşim dedi ki…
beyazsepetim, :) ister o da tatlım :) istemezse de kendine yeni pc alır ;)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?