Ana içeriğe atla

Duyduk Duymadık Demeyin!

Sevgili Hobicell'imiz Afet Ergü, Google da yaşanan sorunlar sebebiyle blogunu Hobibox isimiyle yayınlamaya devam edecek. Hobicell izleyicilerini Hobibox'a bekliyoruz :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Teşekkürler Ankaranın gülü...öpüldün çokkk, sevgiler canım.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
ay bebişim iiki haber verdin, benim haberim yoktu zaten Afet ablayı izleyemiyordum işyerinde belki burdan takip ederim:)
GÜL dedi ki…
bende bir ödülün var iyi hafta sonları
Begonvilli Ev dedi ki…
Afet Hanım'ın blog sayfasını ben de severek izliyordum. Bilgi için teşekkürler.
Yeşim dedi ki…
Hobibox, Afet'im ne demek canım, lafı mı olur. Öpüyorum seni.

Yetenek-Sizin'm, rica ederim bebeğim :)

Gül'üm, teşekkür ederim :) Almaya geliyorum.

Begonvilli Ev, rica ederim ablacığım :) Davetin için çok teşekkür ederim. Çok isterim seninle o güzel balkonda sohbet etmeyi :) kısmet bakalım ne zaman olur?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini