Ana içeriğe atla

Duyduk Duymadık Demeyin!

Sevgili Hobicell'imiz Afet Ergü, Google da yaşanan sorunlar sebebiyle blogunu Hobibox isimiyle yayınlamaya devam edecek. Hobicell izleyicilerini Hobibox'a bekliyoruz :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Teşekkürler Ankaranın gülü...öpüldün çokkk, sevgiler canım.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
ay bebişim iiki haber verdin, benim haberim yoktu zaten Afet ablayı izleyemiyordum işyerinde belki burdan takip ederim:)
GÜL dedi ki…
bende bir ödülün var iyi hafta sonları
Begonvilli Ev dedi ki…
Afet Hanım'ın blog sayfasını ben de severek izliyordum. Bilgi için teşekkürler.
Yeşim dedi ki…
Hobibox, Afet'im ne demek canım, lafı mı olur. Öpüyorum seni.

Yetenek-Sizin'm, rica ederim bebeğim :)

Gül'üm, teşekkür ederim :) Almaya geliyorum.

Begonvilli Ev, rica ederim ablacığım :) Davetin için çok teşekkür ederim. Çok isterim seninle o güzel balkonda sohbet etmeyi :) kısmet bakalım ne zaman olur?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥