Ana içeriğe atla

Bodrum'dan Kareler_2Bodrum'da gün batımı...

Yorumlar

Atolyekedi dedi ki…
Ne güzel manzaralar ne güzel fotoğraflar canım.
boncuk mutfakta dedi ki…
Ne güzel manzara yazı özledim, malum bizim buralara yaz kapıdan bakıyor içeri giremiyor bir türlü.
Chilek dedi ki…
2 yaz öncesi Bodrum'da geçirmiştim tatilimi, sanırım bu senede gidesim var bakalım artık. Koylarını ve gün batımını hiç birşeye değişmem sanırım:)
MKBL dedi ki…
Çok canım çekti.
Kendimi denizlere çalasım var :)

Ya ben seni özledim.
Sanırım bana ulaşamıyorsun ?
gunesyuksel dedi ki…
ohhh.. walla içim gitti.. yakın arkadasım balayı nedeni ile gitti daha yeni. süper güzel oldugunu söylüyor. gercekten de öyle gözüküyor.. heveslendim simdi..
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bunlar dehşet manzaralar, seneye bodrum yada çeşme diyorum Allah kısmet ederse. hatta ayarlasakta blogcak gitsek:))))
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Resimler çok güzel.Keyfini sür canım.
Sevgiler:)
Yeşim dedi ki…
AtölyeKedi'm, evet tatlım çoookkkk güzel :)

boncuk mutfakta, ah canım yaa kıyamam. Bu sene çok özledik yazı.

Chilek'im, ben de seninle aynı fikirdeyim :) Gidersen sen daha güzel fotoğraflar çekersin :)

www.mkblkonsept.com, canımmmmm kıyamam sana. Yok mu tatil niyetiniz? Eniştem götürsün sizi, dinlen sen de. Ben de özledim seni kuzum.

gunesyuksel, tatlım umarım sen de gidebilirsin :) İnsan yeniden doğmuş gibi oluyor :) Fotoğraflara baktıkça tekrar gitmeyi istiyorum ;)

Yetenek-Sizin'im, iyi fikir tatlım :) izinlerimizi ayarlayabilirsek neden olmasın. Çeşme benim de aklımda, kısmet bakalım neresi olur seneye :)

ŞANSLI, keyfini sürdüm tatlım :) maalesef çabuk bitti :(
Yeşim dedi ki…
boncuk mutfakta, tatlım blogunu açamıyorum, bilgin olsun :(
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Tekrarını dilyorum canım senim için.
Sevgiler:)
tülin dedi ki…
Fotoğraflara bakınca dinginliğin bulaşıyor canım.
Ne güzel.
Stil Direktoru dedi ki…
Güneşin batışı falan enfes canım, her zaman hayatın tatil modunda geçsin bebeğim
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, canım benim senin de hayatın güzelliklerle dolsun, hep gülsün yüzün :) Güneş orada başka batıyor kuzum.

Tülin, teşekkür ederim ablacığım :)

Şanslı'cığım, sağol birtanem inşallah :)
HÜRREM TAKI dedi ki…
ay ay ay insanın bodruma gidesi geliyor:)) gerçi bu ara daha sakin bi yerler olsa hiç fena olmaz diyorum mesela koskoca bir çiftlik evi ve tümmmmmm kedilerrrrriimmm:))sevgilerr

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini