Ana içeriğe atla

Poketo Çantaları

Artık babalarınızın, kardeşlerinizin, eşlerinizin giymediği ceket ve gömleklerini atmayın. Çünkü onlardan çanta yapacağız :) Poketo harika bir geri dönüşümle bu ilginç çantaları yapmış :) Ne dersiniz iyi fikir değil mi?

Yorumlar

Neşetuana dedi ki…
harikaymış:)
Chilek dedi ki…
Ohooo ben 40 yıl düşünsen böyle birşey aklıma gelmezdi:))Yaratıcı gerçekten...
Adsız dedi ki…
oo çok ilginç olmuş , sevdim ben.
emintolga dedi ki…
Hmmm, o zaman Yeşim Hanım ben bunlardan bir tane istiyorum. Bakalım (takımlarımdan uzak durarak) nasıl yapacakmışsınız?
Yeşim dedi ki…
tuana, aynen tatlım bence de :)

Chilek'im, valla benim de gelmezdi ;)

Handancığım, :) ben de sevdim

Emin Tolga, aşkım giymediğin ceketin var da ben mi bilmiyorum?
YETENEK-SİZİN dedi ki…
harbiden çok ilginçler. bayılıyorums enin bu enteresan fikirlerine
MKBL dedi ki…
Canımm canımmmm canımmmm. Çok güzel fikir gerçekten ama hangi koca verirki ceketini:):) pahalı bişey hani kadın kıyafeti gibi 3 liraya alınmıyor ki :):)
Tolga'nın gözü korkmuş :) Heran Yeşim bişeyimi doğrayabilir diye haha.
Canımm çok öpüyorum seni çookk.
Yeşim dedi ki…
Yetenek-Sizin, sağol kuzum :) öperim seni.

www.mkblkonsept.com, tatlım hiç sorma evde sıkı takip ediyor beni. Diylere kafayı taktın sen kesin benim kıyafetlerime birşey yaparsın diye söyleniyor :) Ben de seni koccaman öpüyorum.
Stil Direktoru dedi ki…
aynen cano, Ömi de atmış kız bunu taa deniz aşırı ülkeden :)) yapılır da vakit yok be cano. Bak daha yorumlara yeni dönüyorum kuzum, kısmetse bir yazı yazarım artık :)
Yeşim dedi ki…
Edi'm, kuzum benim hoşgeldiin. Yaz artık bir yazı özledim :) Vakit olsa neler yaparız da ah ah yetmiyor zaman ;)
Stil Direktoru dedi ki…
aynen cano yazdım sonunda :)) blogları özlemişim kuzum mucx

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini