Ana içeriğe atla

Ok Yüzükler

Daha önce de yazdığım gibi artık her objeyi takı malzemesi olarak kullanıyor tasarımcılar. Son eklenen obje de ok. Miju, Mike Giles ve eşi Judy Lawrence'nin ortak tasarımları olarak ortaya çıkan bir marka. Miju'nun, bahar koleksiyonunda ayarlanabilir deniz köpüğüne bandırılmış bakır ok yüzükler bulunuyor. Lila renkli olana bayıldımmm. Fiyatı $24 Miju'nun diğer ürünleri için buraya buyurun :)

Yorumlar

Begonvilli Ev dedi ki…
Bunlar çok hoş. İddiasız ama ilginç tasarımlar. Sevdim.
Stil Direktoru dedi ki…
Acsesorizedan aldım kuzum ben 14tlye mi ne düşmüş hatta bak istersen mucx
GÜL dedi ki…
yüzükler değişik ve şık...
cecilia dedi ki…
sembollü simgeli takılara bayılıyorum cnm zaten, orjinal duruyor buda iyi olmuş..:)
Adsız dedi ki…
güzel ama benim zevkimle örtüşmüyor =)
Benhurum dedi ki…
Bende beğendim şekerim farklı dizaynları severim;)
Ballı Cimcime dedi ki…
Blogumda bir ödülün var canım, alırsan sevinirim. iyi tatiller..
MAVİ TUTKU dedi ki…
Bence de lila güzel. İlginçler
İğne İle İplik dedi ki…
Çok güzelmiş, ok temalı şeylere bayılıyorum zaten:)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
telden kıvırılabilinir:)
Yeşim dedi ki…
Begonvilli Ev, ablacığım beğendiğine sevindim.

Stil Direktörü'm, Edi'm bakayım canım ama ben de bu şans varken kalmamıştır kesin ;)

Gül, evet tatlım bence de çok şık :)

Cecila'm, kuzum ben de severim bir de yüzük olursa daha da çok severim :)

Handan'ım, senin zevkine göre de buluruz bişeyler ;)

Benhurum, canım beğendiğine sevindim :)

Ballı Cimcime'm aldım yayınladım teşekkür ederim tatlım :)

Onuncu Köyün Adamı, Ağabeyciğim hoşgeldin :) takılara yorum yapan tek erkek izleyicimsin. Seninle gurur duyuyorum :) Beğendiğine sevindim.

İğne İle İplik, canımm beğendiğine sevindim :)

Yetenek-Sizin, tatlım ciddi misin? Aynısı olur mu ki? Sen kesin yaparsın bundan ;) öperim çok.
Marifetli Cadı dedi ki…
Bir zamanlar ben gençken :) ok şeklinde küpelerim vardı takınca kulağına ok saplanmış gibi duruyordu.Eskiye gittim birden, yüzük hastası olarak bayıldım, gördüğüm ilk yerden alacağım. Öptüm canısı....
Atolyekedi dedi ki…
Ayyy bende lila olana bayıldım
lale kunt dedi ki…
Acsesorize' dan almıştım ben de geçen yaz. hatta taşınma hengamesinde kayboldu, gittim büyüklerden kalmıştı, aldım ama parmağımdan düştü düşecek. sonra çantamın cebinden eskisi çıktı :)
Tanrı unutkanlığı kutsasın :p

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini