Ana içeriğe atla

Bu Günlerde...

Miya'yı gördükçe kedi olasım geliyor. Kedilerin hayat felsefesine bayılıyorum. Keşke hayatı kedi gibi yaşayabilsem diyorum bazen. Sanırım tatilim geldi. Hiçbirşey yapmadan şezlongda uzanmak , sadece kitap okumak, akşama ne pişireceğimi düşünmeden günü yaşamak, denize girmek, gökyüzünü seyretmek, bütün hücrelerimin dinlenip yenilendiğini hissetmek istiyorum.
8 Haziran gel artık hayırlısıyla...

Yorumlar

mutfakcini dedi ki…
Ben de ben deee :) Sessizce yan gelip yatıp,bi anda pençelerimi çıkarmak istiyorum kedi gibiii :)
orece dedi ki…
yeşim bende aynen bende canım. aaaa ama biz senden 2 gün önce çıkıcaz tatile 6 haziranda. sana katılmamak elde değil hayatım boyunca bu sene kadar yorulduğumu hatırlamıyorum. keşke hayat hep tatil tadında olsa.
noyumberry dedi ki…
ahh yeşimcim:)kim istemez ki hiç bir şey yapmadan oturmayı..ama ondan da sıkılırız gibi geliyor..sevgiler..
boncuk mutfakta dedi ki…
Sevgili Yeşim ,ben de canım kedimiz boncuğumun yerinde olmayı bazen çok istiyorum. Canımın sıkkın,yorgun ,mutsuz olduğum durumlarda ,hep kedi olasım geliyor.Ama bazen küçük ,maviş gözlü beyfendinin de canı sıkılmıyor değil hani.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bendeeeeeeeeeeee.. sabırızlıkla ve hayırlısyla 12 haziranı bekliyorum. Sen kendini nereye atıyorsun şekerim:)
Hilal dedi ki…
Yeşimcim kedinlikle benim de harika bir tatile ihtiyacım var canım. sevgiler sunuyorum
Yeşim dedi ki…
Ebruli'm, canım yaa gerçekten keşke öyle yapabilsek :)

Noyumberry, ablacığım evet haklısın. Ama ben bişey yapmamaktan sıkılmak istiyorum biraz ;)

Ece'm size de iyi tatiller tatlım. Evet aynen katılıyorum keşke hayat tatil tadında geçse :)

Boncuk Mutfakta, bu aralar çok istiyorum kedi olmayı :o Bizim evde kadın olmak çok zor :P

Yetenek-Sizin'im, canım kısmet olursa Bodrum'a atıcam :) Sana da şimdiden iyi tatiller diliyorum :)
Yeşim dedi ki…
Hilalciğim, değil mi ama bu yıl çok yorulduk galiba. İnşallah en kısa zamanda sen de özlediğin tatile çıkabilirsin :)
balböcükleri dedi ki…
vallaha yaramı deştin bacım.bende haziranın 7 sinden sonra düşünüyorum ama duramiicam kahretsin düğün sezonu başladı yok şunun yemeği bunun düğünü çakıldık kaldık.ama güzel günler gelecek arkadaşım güneşli günler:)olmadı banyoda çimeriz:))
Bellek Kutusu dedi ki…
Süpermiş, bu benim de yaşam motto'm, ben de mi Garfield'ım acaba:)
merhaba,
özellikle diktiklerim tasarladıklarımı paylaştığım bloguma beklerim,

sevgiler

http://keddynindolabi.blogspot.com/
Stil Direktoru dedi ki…
Hahh Miya'ya özenmiş bebeme bak sen, git tatile de bir an önce kendine gel bebem.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥