Ana içeriğe atla

Mika Organic

Mika Machida'nın ilham kaynağı, çevre bilinci, gezegen ve hayvanlar. Yaşadığımız gezegenin üyeleri olarak sorumluluğumuzun onun güzelliklerini gelecek nesillere de aktarmak olduğunu vurguluyor. Bu bilinçle tamamen organik malzemeler kullanarak yaptığı koleksiyonundaki her parçaya bayıldım. Favorim at figürlü bu elbise. Diğerleri için buradan buyurun.

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Bulursam alırım at desenli tshirt 2mize de yaparız bebem
fioritamodatasarım dedi ki…
çok yaratıcı olmuş bunlar , organic olmasıda üstüne şekerleme olmuş walla
Yeşim dedi ki…
Edi'm :) canımsın, yapalım kuzum

Fluffy, beğendiğine sevindim canım. Çok da iyi bir diy projesi aynı zamanda :)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
ayyy bayıldım, düz bir tshirt alıp, at deseni çizip, yeelerinide püsküllememe lazım. Hazır elimde tekstil kalemleri varken şahane olur. Eğer yapacak zamanım olursa ve içime sindirebilirsem, sana da yapıcam şekerparem.
Yeşim dedi ki…
Canım beğendiğine sevindim :) Heyecenlandım şimdi. Yorma kendini birtanem. Öpüyorum çok :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?