Ana içeriğe atla

Sine NY'nin 2010 Bahar Koleksiyonu

Renkler, modeller, desenler beni benden aldı. Daha fazlası için buyurun.

Yorumlar

Chilek dedi ki…
3.ye bayıldım çok şık duruyor:)
orece dedi ki…
canım bir ödülde bende var sana ait
sibel dedi ki…
ayy bende bayıldım çok güzel içaçıcı.sevgiler
Yeşim dedi ki…
Chilek, evet çok şık :) keşke alınabilir olsalar ;)
Sibel, ablacığım beğendiğine sevindim. Gerçekten iç açıcılar :)
Yeşim dedi ki…
Ece'm canım ödül için tekrar teşekkür ederim çok incesin :)
Özlem dedi ki…
Ah bir de bu kadar zayıf olabilsek :) her biri birbirinden güzel
YETENEK-SİZİN dedi ki…
tiril tiril,şıkır şıkır elbiselere bayıldım.
Yeşim dedi ki…
Yetenek-Sizin, tatlım beğenilmeyecek gibi değiller değil mi? :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini