Ana içeriğe atla

Kolye Mimi

Matmazel broşlarına aşık olduğum sevgili Crescent beni mimlemiş :) Kolye fakiri olduğumdan sizlere fazla görsel sunamayacağım. Zaten kolyelerimi hazırlarken çoğunun hediye olduğunu fark ettim. İşte kolyelerim: İlk sıradakilerden soldan ikisi Özi'nin(Marifetli Cadı) hediyesi, diğerini boncukla takı yapma sevdasına tutulduğum zamanlarda kendim yapmıştım :) İkinci sıradakilerden soldan ilki eşimin nikahta taktığı incim, diğeri Marmaris tatilinde kaldığımız otelde açılan sergilerden birinden alınmıştı ve o da eşimin hediyesi ;) ve sonuncu kalp olan Kent English'teki öğretmenlerimden Ian ve Lou'nun doğumgünümde aldıkları hediye. Ben de Smyrnote Design ve Herşeyden Biraz'a gönderiyorum bu mimi. Dökülün bakalım kızlar :)

Yorumlar

CRESCENT dedi ki…
Teşekkür ederim.Bu arada ben de eski bir Kent English öğrencisiyim:)
Sevgiler...
Smyrnote Design dedi ki…
Teşekkür ederim canım kocaman öptüm:)
cecilia dedi ki…
Yeşimcim kolyelerin çok güzel, az ama öz güzel günlerde takman dileğiyle..:)
Yeşim dedi ki…
Crescent, belki de aynı dönem Kent English'deydik :)
Smyrnote Design, bekliyorum. Eminim çok güzel kolyeler çıkacak :)
Hobicell, Afet'im takipteyim ama teknik durumlar nedeniyle akşamları :(
Cecilia, teşekkür ederim canım :)
Atolyekedi dedi ki…
Kolyelerinizin hepsini çok beğendim, yapanların ellerine sağlık. Sizin yaptığınızı da çok beğendiğimide belirtmek istiyorum
Yeşim dedi ki…
AtölyeKedi, güzel yorumun için teşekkürler canım :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?