Ana içeriğe atla

Yine Kar Yağıyor Sokaklara :)

Ankara'da kar yağışı tekrar başladı. İçimdem milyon kere sevgili Yaşar'ın şarkısı geçti.
Yine kar yağıyor sokaklara

Sana yar yol bulamıyorum

Dinlenmiyor şu gönlümün
Kavuşmak endişesi
Gözlerin cezayir menekşesi.

Ve işte iş yerimden kar manzaraları :)

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Ah ah kar yağınca benim aklıma prangalar şarkısını söylemek geliyor yağmasın kuzu be :))
Yeşim dedi ki…
Ediciğim, yağmasın gülüm sen istemiyorsan :)
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
canısı ancak gelebildim, çok teşekkürler güzel düşüncelerin için. şablonu beğendiğinede sevindim.öpüyorum kocaman.
Unknown dedi ki…
kar kalktı buradan orada yagıyor ikidir sırayla gidiyoruz:)!
ŞIKELLA dedi ki…
şu anda gene hafifden kar yağıyor :)
Yeşim dedi ki…
ŞIKELLA canım Kızılay'da kar yok. Nereye yağıyor?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?