Ana içeriğe atla

Yine Kar Yağıyor Sokaklara :)

Ankara'da kar yağışı tekrar başladı. İçimdem milyon kere sevgili Yaşar'ın şarkısı geçti.
Yine kar yağıyor sokaklara

Sana yar yol bulamıyorum

Dinlenmiyor şu gönlümün
Kavuşmak endişesi
Gözlerin cezayir menekşesi.

Ve işte iş yerimden kar manzaraları :)

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Ah ah kar yağınca benim aklıma prangalar şarkısını söylemek geliyor yağmasın kuzu be :))
Yeşim dedi ki…
Ediciğim, yağmasın gülüm sen istemiyorsan :)
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
canısı ancak gelebildim, çok teşekkürler güzel düşüncelerin için. şablonu beğendiğinede sevindim.öpüyorum kocaman.
Unknown dedi ki…
kar kalktı buradan orada yagıyor ikidir sırayla gidiyoruz:)!
ŞIKELLA dedi ki…
şu anda gene hafifden kar yağıyor :)
Yeşim dedi ki…
ŞIKELLA canım Kızılay'da kar yok. Nereye yağıyor?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini