Ana içeriğe atla

Stil Direktörümüz Hediye Veriyor :)

Sevgili Eda bizler için harika bir hediye hazırlamış sağolsun. Bu güzel hediye için önce yarışmamız gerekiyor :) Yarışma şartları şöyle : İzleyicisi olmanız ve sorusuna doğru cevap verip yorum olarak yazmanız. Blogunuz olsun olmasın yarışmaya katılabiliyorsunuz. Katılmak için 1 haftanız var. Ben cevabımı verdim bile ;) Ayrıntılı bilgi için Stil Direktörü Edimizin sayfasına buyrun.

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Kız ben seni yerim ya direktörün yesin seni eheh :) Annem şart olmamasına rağmen yazmışsın ya sağol cano, enişte de yazmış dün gülümsedim okurken sağol bebek şansınız bol olsun
Yeşim dedi ki…
Sağol canım benim, öyle tatlısın ki seni sevmeyen ölsün diyorum. İyi ki varsın...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?