Ana içeriğe atla

Kaşık Kolyeler

Hanımlar, kaşıkları artık sadece sofralarımızda bulundurmayacağız, onlardan kolye yapıp takacağız :) Fransız mücevher tasarımcısı Windy Chou kaşık kolyeler tasarlamış. Ahşap, melamin, porselen ve metal kullanmış. Çok şık olmuş. Ben porselen olanlara bayıldım.

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Çok şık olmuşlar gerçkten ya, biizm tahta kaşıkları yapsak olmazmı, pekte orjinal olur yani :) teşekkürler canım paylaşımın için. sevgiler.
SÜRPRİZ MUTFAK dedi ki…
Siyah olanına bayıldım gelinciğin dediği gibi tahta kaşıklardan çok orjinal şeyler olabilir hatta bende nescafe cup bardak için aldığım minik tahta kaşıklar var denemek lazım bişiler..Paylaşım için teşekkürler...
Yeşim dedi ki…
Gelincik, tatlımcım olur tabi denersen paylaş bizimle. Öpüyorum.
Kübra, canım sen de denersen eğer paylaş bizimle çok öptüm.
Stil Direktoru dedi ki…
Bunlar enfesmiş bebem
Yeşim dedi ki…
Ediciğim, ben de çok beğendim yapılabilir tasarımlar özel bişey gerekmiyor :)
Sevgiler...
Bellek Kutusu dedi ki…
Bayıldım bu kaşıklara:)
windy chou dedi ki…
thank you Yesim ! your blog is very nice with beautiful designs.

I would like to speak turk to understand the comments...

I put a link to your blog on my facebook.

kisses from France
Windy

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini