Ana içeriğe atla

Don Moti'nin Küçük İnsanları

Don Moti küçük insan figürleriyle inanılmaz güzel bir dünya kurmuş.
Dikkat çekici ve çok şık. Bu küçük ve şirin figürlere sahip olmak isterseniz, Don Moti Jewellery
Etsy'de satışta. Çok beğendim, o kadar güzeller ki bütün kolleksiyonu almak istiyorum ;)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım bende ideyi ziyarete geldim, ama sen gelmesende ben yine gelirim :)

Çok şık ve ilgin takı tasarımlarını bizlerle paylaştırıyorsun, sana gelirken diyorum ki yine nasıl değişik şeyler buldu diye ve geldiğimde yanulmadığımı görüyorum. Teşekkürler canım paylaşımın için.Sevgiler.
Bucanni dedi ki…
Enteresan yüzükler :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?