Ana içeriğe atla

Zamansız Ajanda


Evet doğru okudunuz zamansız ajanda. Bu ay aldığımız dergilerden birinden çıkan tanıtım broşürü sayesinde haberdar oldum.Ben çok sevdim.
Yemyeşil Zamanlar, Mavi Zamanlar, Aşklı Zamanlar, Kedili Zamanlar ve
İstanbullu Zamanlar temalı ajanda ve defterleri var.
Yemyeşil Zamanlar ile doğa dile gelecek,
Mavi Zamanlar ile hayat rast gelip, rast gidecek,
Aşklı Zamanlar ile aşk duvarlardan, ağaç kabuklarından sayfalara taşınacak,
Kedili Zamanlar akıp giden zamana pati izleri bırakacak,
İstanbullu Zamanlar ile İstanbul elinizin altında olacak.
Bir de blog açmışlar, kendi zamansız sayfalarınızı bu blog aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz. Daha fazlası için tık tık
Kedili Zamanlar'ı kendim için sipariş ettim bile :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥