Ana içeriğe atla

Tea - Shirt


Bu şirin askılardaki tea-shirtlerin içinde çay var. Tasarımcısı Soon Mo Kang. Soon Mo Kang, çay paketlerine yeni bir soluk getirmiş. Harika olmuş. Zaten sıkılmıştım sallama çaydan. Artık asalım çaylarımızı :) Bu şirinlikler çok çay içirir ne dersiniz?

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Çok şekermiş bu sen yüzüğü de dert etme canım stil pazarını takibe al yeni cicileri kaçırmazsın sevgiler Yeşim :)
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim Edacığım :) Takipteyim
Sevgiler...
Smyrnote Design dedi ki…
Canım blogumda seni bir süpriz bekliyor:)
sine'mden dedi ki…
çok minnoshh ve yaratıcı bir şey olmuş,bulup da bize de gösterdiğin için saol..;)
Yeşim dedi ki…
sine'mden teşekkür ederim canım ziyaretin için :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?