Ana içeriğe atla

Silikon Yüzükler

Brune&Woehlke canlı, saydam görünüşlü, yumuşak silikondan takı yapan Alman tasarımcılar. Her bakışınızda içindeki figürlerin farklı faaliyetlerini keşfedeceğiniz harika tasarımlar bunlar. Kare ve üçgen olarak çalışılmış yüzükler dışında XL olanlar da var. Çok eğlenceli ve farklılar. Ben çok sevdim hatta Almanya'ya gidesim geldi ;) Hepsi ve daha fazlası burada.

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canımm merhaba, ancak gelebildim sana, blogumda sorunlar çıktı, onları hallederken bannerıda değiştireyim dedim, bakalım beğenecekmisiniz.

Bu yüzükler çok ilginç, ama kullanışlı görünüyor, bizimle paylaştığın için teşekkürler canım, sevgiyle sağlıkla kal.
Bucanni dedi ki…
Güzelmiş bunlar. İlginç bir tasarım. Sevgiler...
yaprakela dedi ki…
cok guzel degısık özgun tasarımlar..
Yeşim dedi ki…
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Hoş geldiniz :) İyi ki varsınız...
Sevgiler...
Bellek Kutusu dedi ki…
Harikaymış bu yüzükler:)
Yeşim dedi ki…
Kutucuğum hoşgeldin :)bence de harikalar :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?