Ana içeriğe atla

Lezzetli Takılar


Servise hazır bir kek kolyeniz olsun ister miydiniz? Ya daa cup kek yüzük? Yoksa makaronlu bilezik mi? Neden mi bahsediyorum? Carolyn Tillie'nin Just Desserts koleksiyonundan. Çok leziz pardon çok yaratıcı ve bir o kadar da eğlenceli. Görmek isteyenler için burada.

Yorumlar

Jade Purple Brown dedi ki…
those cupcake rings are so cute!
Yeşim dedi ki…
yes they are :) thank you for your visit
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
selamlar arkadaşım, çok şirin görünüyorlar, bu arada sayfama bakarmısın sana bir bildirimimi var, daha yeni tanıştık ama dostluklarında bir adımı vardır diye düşünüyorum, sevgiyle kal canım.
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım sayfamda yazdım ama burdan da belirtmek istedim, ojeli parmaklar olarak yazdım, eğer yanlışsa profil adını yazabilirim.
stylebyDemLin dedi ki…
çok güzellerrrrr...kimbilir elde de ne güzel duruyorlardır :)
Yeşim dedi ki…
evet ben de çok beğeniyorum :) hoşgeldiniz sayfama :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?