Ana içeriğe atla

Lezzetli Takılar


Servise hazır bir kek kolyeniz olsun ister miydiniz? Ya daa cup kek yüzük? Yoksa makaronlu bilezik mi? Neden mi bahsediyorum? Carolyn Tillie'nin Just Desserts koleksiyonundan. Çok leziz pardon çok yaratıcı ve bir o kadar da eğlenceli. Görmek isteyenler için burada.

Yorumlar

Jade Purple Brown dedi ki…
those cupcake rings are so cute!
Yeşim dedi ki…
yes they are :) thank you for your visit
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
selamlar arkadaşım, çok şirin görünüyorlar, bu arada sayfama bakarmısın sana bir bildirimimi var, daha yeni tanıştık ama dostluklarında bir adımı vardır diye düşünüyorum, sevgiyle kal canım.
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım sayfamda yazdım ama burdan da belirtmek istedim, ojeli parmaklar olarak yazdım, eğer yanlışsa profil adını yazabilirim.
stylebyDemLin dedi ki…
çok güzellerrrrr...kimbilir elde de ne güzel duruyorlardır :)
Yeşim dedi ki…
evet ben de çok beğeniyorum :) hoşgeldiniz sayfama :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥