Ana içeriğe atla

Kitap Kesme Sanatı

Kitap kesilir mi demeyin? Su Blackwell kesiyor ve harikalar yaratıyor. Gündelik nesneleri sanat eserlerine dönüştürmeyi sevdiğini söyleyen sanatçı, kitaplardan üç boyutlu heykeller çıkararak görsel bir şölen hazırlıyor. Daha fazlası için buyurun.

Yorumlar

Aslı dedi ki…
İnanılmaz! Nasıl bir sabır ve yetenek bu böyle?!
kupia papalina dedi ki…
Offf yaa hiç bana göre bişi değil..Çok Büyük,sabır,yetenek..
Yeşim dedi ki…
Haklısınız arkadaşlar büyük sabır gerektiren bir iş. Takdire şayan :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?