Ana içeriğe atla

Keçe Bileklik

Bayılıyorum keçe takılara. Bu da benim bilekliğim :) Keçe topları çiviyle birbirine ekleyip yaptım. Oda arkadaşım da mankenlik yaptı bana.

Yorumlar

! ÖRGÜELİ ! dedi ki…
Çok şeker keçe toplarını bende çok seviyom:)
Yeşim dedi ki…
Canım, teşekkür ederim :)
Smyrnote Design dedi ki…
çok hoş olmuş eline sağlık, arkadaşının kıyafetine de çok uymuş :)
Yeşim dedi ki…
Teşekkürler canım benim :)
atakan dedi ki…
banada banada
cecilia dedi ki…
çokk hoş olmuş ya keçeden ne güzel şeyler yapılıyor ya bu keçeyi nerelerden temin edebilirz yeşimcim?
Yeşim dedi ki…
Cecilia, tatlım ben Ankara'da İzmir Caddesi'ndeki Erdoğan tuhafiyeden almıştım. İplik satan yerlerden temin edebilirsin sanırım. Öptüm çokkk :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?