Ana içeriğe atla

Keçe Bileklik

Bayılıyorum keçe takılara. Bu da benim bilekliğim :) Keçe topları çiviyle birbirine ekleyip yaptım. Oda arkadaşım da mankenlik yaptı bana.

Yorumlar

! ÖRGÜELİ ! dedi ki…
Çok şeker keçe toplarını bende çok seviyom:)
Yeşim dedi ki…
Canım, teşekkür ederim :)
Smyrnote Design dedi ki…
çok hoş olmuş eline sağlık, arkadaşının kıyafetine de çok uymuş :)
Yeşim dedi ki…
Teşekkürler canım benim :)
atakan dedi ki…
banada banada
cecilia dedi ki…
çokk hoş olmuş ya keçeden ne güzel şeyler yapılıyor ya bu keçeyi nerelerden temin edebilirz yeşimcim?
Yeşim dedi ki…
Cecilia, tatlım ben Ankara'da İzmir Caddesi'ndeki Erdoğan tuhafiyeden almıştım. İplik satan yerlerden temin edebilirsin sanırım. Öptüm çokkk :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini