Ana içeriğe atla

Hayalleriniz İçin Değişim Zamanı

Hayatımızda ters giden birşeyleri değiştirmek kendi elimizde. Buna tek engel bilinçaltımızdır. Çünkü biliriz ki bize olumlu bir cümle söylendiğinde buna karşı çıkarız, bu olumlu cümleleri kabul edemeyiz. Şöyle açıklayayım : Birisi, "Ne kadar güzelsin" dese kızarız içten içe, çünkü aslında güzel olmadığımızı düşünürüz. İşte bu nedenle bilinçaltımız sürekli olarak olumsuz düşüncelerimizin etkisiyle aynı çarkı sürdürür gider. Değişimi yardım almadan yapmak zordur. Burada devreye Şimdideğiş.com giriyor. Sadece NLP olumlamalarıyla hazırlanan Dönüşüm Mp3'leriyle bilinçaltınızdaki olumsuz inançları değiştirebilirsiniz. Amaç bilincimizle yorumlayabileceğimiz ve itiraz edebileceğimiz bu olumlu cümleleri, bilinç eşiğini aşarak doğrudan bilinçaltına ulaştırmaktır. İtiraz olmadan bu olumlu cümleleri bilinçaltımızın kabul etmesi olasılığı çok daha yüksektir. Sadece kendinize bir şans tanıyın. Yapmanız gereken, ihtayıcınız olan özel dönüşüm mp3'lerini gereken sürelerde dinlemek. Evrenin sonsuz imkanları, bırakın sizin hayatınıza da aksın. Siz buna layıksınız.


Yorumlar

! ÖRGÜELİ ! dedi ki…
Teknoloji burayada el atmış daha ne yenilikler duyucaz kimbilir. Denemeye değer diye düşünüyorum.
Marifetli Cadı dedi ki…
Canım benim nerden buldun bu siteyi çok güzelmiş. Tam benim ilgi alanım...
Nilgün Komar dedi ki…
şekerim bloguma hoşgeldin..
sevgiler selamlar..

nilgunkomar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini