Ana içeriğe atla

Günün Sürprizi

Smyrnote Design'ın düzenlediği çekiliş sonuçlandı. Şanslı kişi benmişim. Pınarcığım haberi verdiğinde çok mutlu oldum. Canım benim hediyen benim için çok kıymetli, dostluğun da tabii. Bu güzel sürprizle günümü aydınlattın, yüzümü güldürdün. Çok teşekkür ederim. Hep mutlu olmanı diliyorum :) İşte hediyem :)

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Canım sen böyle mutlu oldun ya ben daha fazla mutlu oldum:), hediye vermeyi çok seviyorum çok da güzel bir yere gitti, güzel günlerde kullan inşallah:)
sibel dedi ki…
ÇOK GÜZELMİŞ GÜLE GÜLE KULLAN BANADA BEKLERİM.SEVGİLER
Yeşim dedi ki…
Sibelciğim teşekkür ederim canım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?