Ana içeriğe atla

Günün Sürprizi

Smyrnote Design'ın düzenlediği çekiliş sonuçlandı. Şanslı kişi benmişim. Pınarcığım haberi verdiğinde çok mutlu oldum. Canım benim hediyen benim için çok kıymetli, dostluğun da tabii. Bu güzel sürprizle günümü aydınlattın, yüzümü güldürdün. Çok teşekkür ederim. Hep mutlu olmanı diliyorum :) İşte hediyem :)

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Canım sen böyle mutlu oldun ya ben daha fazla mutlu oldum:), hediye vermeyi çok seviyorum çok da güzel bir yere gitti, güzel günlerde kullan inşallah:)
sibel dedi ki…
ÇOK GÜZELMİŞ GÜLE GÜLE KULLAN BANADA BEKLERİM.SEVGİLER
Yeşim dedi ki…
Sibelciğim teşekkür ederim canım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥