Ana içeriğe atla

Günün Sürprizi

Smyrnote Design'ın düzenlediği çekiliş sonuçlandı. Şanslı kişi benmişim. Pınarcığım haberi verdiğinde çok mutlu oldum. Canım benim hediyen benim için çok kıymetli, dostluğun da tabii. Bu güzel sürprizle günümü aydınlattın, yüzümü güldürdün. Çok teşekkür ederim. Hep mutlu olmanı diliyorum :) İşte hediyem :)

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Canım sen böyle mutlu oldun ya ben daha fazla mutlu oldum:), hediye vermeyi çok seviyorum çok da güzel bir yere gitti, güzel günlerde kullan inşallah:)
sibel dedi ki…
ÇOK GÜZELMİŞ GÜLE GÜLE KULLAN BANADA BEKLERİM.SEVGİLER
Yeşim dedi ki…
Sibelciğim teşekkür ederim canım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?