Ana içeriğe atla

Gün Işığı Ödülüm :)

Severek takip ettiğim Smyrnote Design'dan ilk ödülümü aldım :) Sevgili Pınar, bloguma Gün Işığı Ödülü'nü layık gördüğün için sana çook teşekkür ediyor ve koccaman öpüyorum.
Benim de bu ödülü oniki kişiye göndermem gerekiyor. Bunun için bu ödülü henüz almamış olan blogları seçiyorum, işte gün ışıklarım:
Gelincik,Armina, Dshandmade, Bellek Kutusu, Sergun, Boncuk Mutfakta, Begonvilli Ev, Orgueli, Edaca, Marifetli Cadi, Ayca'nin Dukkani, Yelda
Gün ışığımız hiç sönmesin...

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim, ben de blogunu ilgiyle takip ediyorum. sevgiler...:)
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım, çok teşekkür ediyorum, bu dostluklar eminim nefes aldığımız sürece devam edecek, iyiki tanıdım sizleri, hepinizi seviyorum (bu arada fotoğrafı çalıyorum haberin olsun )
Ödül için çok teşekkür ederim. Gönderdiğin ödülü sayfama koydum.
Begonvilli Ev dedi ki…
Çok teşekkürler. Severek takip ettiğim blog sayfalarının dayanışma ve dostluk duyguları ile bu güzel uygulamaları çok hoş. İyi ki varsınız. Sevgiler, selamlar tüm dostlara. Ben de Begonvilli Ev'i izleyen, izlemeyen tüm blog yazarlarına armağan ediyorum.
Ayca Karaoglan dedi ki…
Sevgili Yeşim günaydın, çok teşekkür ederim :) Gün ışığı olarak blogumu da seçtiğin için çok çok teşekkür ederim. Bloguma eklemeye gidiyorum. Güzel bir pazar günü diliyorum!
Yelda dedi ki…
Canım Çok teşekkür ediyorum sana
Ödülümü bloguma hemen ekliyorum
Sevgiyle kal
sergun dedi ki…
ödül için teşekkür ediyorum..
sevgiler..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini