Ana içeriğe atla

Gün Işığı Ödülüm :)

Severek takip ettiğim Smyrnote Design'dan ilk ödülümü aldım :) Sevgili Pınar, bloguma Gün Işığı Ödülü'nü layık gördüğün için sana çook teşekkür ediyor ve koccaman öpüyorum.
Benim de bu ödülü oniki kişiye göndermem gerekiyor. Bunun için bu ödülü henüz almamış olan blogları seçiyorum, işte gün ışıklarım:
Gelincik,Armina, Dshandmade, Bellek Kutusu, Sergun, Boncuk Mutfakta, Begonvilli Ev, Orgueli, Edaca, Marifetli Cadi, Ayca'nin Dukkani, Yelda
Gün ışığımız hiç sönmesin...

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim, ben de blogunu ilgiyle takip ediyorum. sevgiler...:)
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım, çok teşekkür ediyorum, bu dostluklar eminim nefes aldığımız sürece devam edecek, iyiki tanıdım sizleri, hepinizi seviyorum (bu arada fotoğrafı çalıyorum haberin olsun )
Ödül için çok teşekkür ederim. Gönderdiğin ödülü sayfama koydum.
Begonvilli Ev dedi ki…
Çok teşekkürler. Severek takip ettiğim blog sayfalarının dayanışma ve dostluk duyguları ile bu güzel uygulamaları çok hoş. İyi ki varsınız. Sevgiler, selamlar tüm dostlara. Ben de Begonvilli Ev'i izleyen, izlemeyen tüm blog yazarlarına armağan ediyorum.
Ayca Karaoglan dedi ki…
Sevgili Yeşim günaydın, çok teşekkür ederim :) Gün ışığı olarak blogumu da seçtiğin için çok çok teşekkür ederim. Bloguma eklemeye gidiyorum. Güzel bir pazar günü diliyorum!
Yelda dedi ki…
Canım Çok teşekkür ediyorum sana
Ödülümü bloguma hemen ekliyorum
Sevgiyle kal
sergun dedi ki…
ödül için teşekkür ediyorum..
sevgiler..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?