Ana içeriğe atla

Eğlenceli Amerikan Servisleri


Çocuklar yemek yemeyi çoğunlukla reddederler (yeğenim Ömer sayesinde biliyorum bunu). Peki yemek yemeyi çocuğunuz için eğlenceye dönüştürmeye ne dersiniz? Bu sevimli servisler çocuğunuzu eğlendirirken aynı zamanda çatal, bıçak ve kaşığın nerede durması gerektiğini de öğretiyor. Anne Schultz and Jina Choi birlikte tasarladıkları benzersiz ürünlerini Hello Hanna adıyla pazarlıyorlar. Hepsi birbirinden eğlenceli üç farklı tema var. Size sadece çocuğunuzun en sevdiği temayı seçmek kalıyor. İyi eğlenceler :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Çok şirin gerçekten, çocuklar bayılacaktır bunlara, teşekkürler paylaşımın için canım.
Bucanni dedi ki…
Çok şirin vede iyi fikir.
Adsız dedi ki…
Canım benim nereden de bulursun bunları çok orjinal, seni takipdeyim :)
Smyrnote Design dedi ki…
Sana ödül gönderdim mucx (;

http://smyrnotedesign.blogspot.com/2010/01/gun-isg-odulum.html
Yeşim dedi ki…
Tesekkur ederim tatlim :) hemen bakiyorum.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥