Ana içeriğe atla

Aşure Yaptııımm

Haftasonu yaptım aşuremi. Evimize bereket getirmesi dileğiyle Allah kabul etsin :)

Yorumlar

Begonvilli Ev dedi ki…
Ellerinize sağlık.

Kitap okumayı, kedileri sevmeniz ve diğer meraklarınız tam benlik. Blog sayfanızı da beğeni ile izliyorum. Antalya'dan selamlar.
Yeşim dedi ki…
Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim :)

Yeni dostlukların başlangıcı olsun bloglarımız

Sevgiyle...
rengarengo dedi ki…
ohh missss...bu yıl da yapmadın mı yeşom?bu arada çikolata sepeti kampanyasını kaçıran kafama tüküreyim:p

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?