Ana içeriğe atla

Ağaç Çaydanlık

Ağaç görünümlü bu eşsiz çaydanlığın tasarımcısı İsveç'li Jakob Solgren. Doğanın sanatla yeniden şekillenmesi bu harika görüntüleri ortaya çıkarmış. Bize de bu doyumsuz güzellikteki tasarımları seyretmek düşüyor. Daha fazlası burada.

Yorumlar

Unknown dedi ki…
Orjinal şeyleri bulmak hep yurtdısında oluyor, budun ,zihni sinir de olmasa yandık Tr'de
Yeşim dedi ki…
Haklısın tatlım :)
Nilgün Komar dedi ki…
çok güzelmiş.. bizimkiler böyle işlere boş iş olarak bakıyorlar da ondan.. kahvede taş dizmek daha faydalı.. hangi emeklinin bir el sanatı uğraşı var söylermisiniz bana.. hangi boş zamanı olan kadın faideli bir işle ilgileniyor.. ancak biz bişiler yapmaya çalışıyoruz.. blogcanlar olarak.. biribirimizi de bulup gücümüzü birleştiriyoruz :))
Yeşim dedi ki…
Evet tatlım iyi ki biz varız :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?