Ana içeriğe atla

7 Maddede Mimlendim, Mimledim...

Keyifle takip ettiğim sevgili celebi74 beni mimlemiş. Bu mime göre 7 maddede kendimi anlatmam ve 7 kişiyi mimlemem gerekiyor. İşte ben: 1- Reklamlarda bile ağlayacak kadar duygusal (Bosch reklamında), 2- Uyumayı çok seven (her yerde ve her şartta), 3- Sokakta ne kadar kedi varsa hepsini eve almayı düşünecek kadar kedi delisi, 4- Kafasına koyduğu her işi mutlaka başaran (zoru severim, imkansız biraz zaman alır), 5- İşi bitmeden wc'ye bile gitmeyecek kadar işkolik, 6- Elinden her iş gelen ama çabuk sıkılan (bitmemiş amigurimi bebek ve eşime başlayıp da 5 yıldır öremediğim kazak), 7- Tutarlı, bazen (!) inatçı, neşeli, titiz, para harcamayı ve hediye vermeyi seven, yaptığı her işin hakkını vererek yapan biriyim. Vee mimlediklerim: Nazoyla, Ayça'nın Dükkanı, Ayshecan, Bizim Gibiler, Bucanni, Kelebek Atölyesi, Suzy

Yorumlar

Bizim Gibiler dedi ki…
Çok teşekkür ederim canım. Buna benzer bir mim daha önce yanıtlamıştım ama bunu da ilk fırsatta yanıtlamaya çalışacağım.
Ayca Karaoglan dedi ki…
Hihi kedilerin hepsini eve alma sakın :) sonra kedi çiftliği açmak zorunda kalırsın. bu işler böyle, 1.'yi alıyorsun, sonra 2. sonra onların yawruları :))) Mim için çok teşekkürler en kısa zamanda cevaplayacağım.
Yeşim dedi ki…
Ayçacığım haklısın zira Miya'dan sonra 11 tane kedi geldi elime (10 yavru bir de anne) Maalesef kızım çok kıskanç olduğu için ikinci kedi şansımız olmadı, hepsini yuvalandırdım.
Yeşim dedi ki…
Bizim Gibiler teşekkür ederim :)
İğne İle İplik dedi ki…
Heh işte tam benim gibi biri:)) Bende elindeki işe saygı duyan, disiplinli, çalışırken işime odaklanan biriyim ama gel görki maymun iştahlının önde gideniyim:)) Seni çok iyi anlıyorum Yeşimcim ve saygı duyuyorum bu haline canım:))
Yeşim dedi ki…
Sevgili İğne İle İplik hoşgeldin. Değerli yorumun için teşekkür ederim canım :) Annem bile beni senin kadar anlamadı ;)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?