Ana içeriğe atla

Lush - Hair Doctor

Nette dolaşırken tesadüfen bulduğumuz bir ürün. Denemeden yazmak istemedim. Ürünü ikinci kez kullandıktan sonra artık yazmanın zamanı geldi. Arkadaşlar, karşınızda saçımın doktoru olmayı başarabilen Hair Doctor. Tek kelimeyle muhteşem. Kokusu çok hoş. Uygulaması biraz zor olsa da sonrasında saçıma kazandırdığı yumuşaklık harika. Saç derinizde problem varsa ve saçlarınız yıpranmışsa bu ürün tam size göre. İçindeki nane, papatya ve biberiye yağları saçınıza ve saç derinize nem vererek rahatlamasına yardımcı oluyor. Nane yüzünden sürer sürmez başınız soğumaya başlıyor. Benim için harika bir deneyim oldu. Ankara'da şimdilik sadece 365 AVM'de, yakında ANKAmall AVM'ye de açılacakmış. Daha fazlası için buraya

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?